/“Në këto momente dua një…”, vlonjati pasanik i bën pyetjen me spec, fierakja e shtang me përgjigjen që i jep

“Në këto momente dua një…”, vlonjati pasanik i bën pyetjen me spec, fierakja e shtang me përgjigjen që i jep

Shumë adoleshentë e konsiderojnë “Facebookun” si një nga mjetet më të efektshme për të njohur njerëz të rinj, por ajo çfarë fshihet pas tastierës mund të na habisë ndonjëherë.

Një rast i ngjashëm i ka ndodhur një djali nga Vlora, i cili ka rrëfyer historinë e tij.

I riu shpjegon se kishte filluar të fliste me një vajzë nga Fieri në Facebook dhe i kishte bërë me të vërtetë përshtypje.

Ai kishte filluar ta njihte më mirë vajzën, deri në momentin që ajo i tha se i kishte fiksim makinat që ai kishte postuar në profil.

Kjo kishte qenë arsyeja e nisjes së bisedës dhe djali kishte filluar ta thumbonte më pas, kur kuptoi se ajo ishte marrosur pas makinave të tij.

Djali i bisedës shkruan për JOQ:

Ehh cben leku sot e, ju lutem postojeni.