/Në muaj mjaIti, Jonida Vokshi pozon me rr obabanje dhe duket kaq bukur

Në muaj mjaIti, Jonida Vokshi pozon me rr obabanje dhe duket kaq bukur

Një javë pas dasmës madhështore të organizuar nga ‘Ami Event’, çifti shumë i komentuar në media, Jonida Vokshi dhe Besnik Krrapi, nisën muajin e tyre të mjaltit. Ato nuk e kanë bërë të ditur vendin ku po pushojnë por diçka është mëse e qartë: po argëtohen shumë dhe këtë e tregojnë fotot e postuara në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi Jonida ka publikuar një foto në profilin e saj të Instagramit në vendin e pushimeve. Ajo është ulur buzë një pishine, rrethuar nga palma gj.igante. E veshur me rr.obabanje Jonida ka treguar dhe format pe.rfekte tr.upore që nuk kanë si të mos marrin shumë v.ëmendje.

Sot është dita e katërt e muajit të mjaltit dhe çifti po kalojnë shumë bukur në praninë e njëri-tjetrit. Kujtojmë që dasma e tyre konsiderohet si një ndër më të bukurat e vitit pasi ‘Ami Event’ bëri më të mirën që dyshja të ndihej si në përraIIë.