/Në Tv del si yll, por Hygerta Sakon pa pikë grimi nuk e keni parë ndonjëherë

Në Tv del si yll, por Hygerta Sakon pa pikë grimi nuk e keni parë ndonjëherë

Ish-Miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur e “TVSH”, Hygerta Sako është cilësuar gjithmonë si një nga femrat më simpatike shqiptare e cila përherë kujdeset deri në detaj për pamjen e saj.

Hygerta është mjaft e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj që pëlqehen shumë. Mirëpo, si rrallëherë ajo ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up.

“Pa gjumë, pa make-up dhe pa probleme”, ka shkruar moderatorja pranë fotos dhe siç shihet është po njësojë edhe pa grimë në fytyrë.