Nëna bën deklaratën shokuese: Burri fle çdo natë me vajzën tonë dhe e ka lënë shtatëzënë

  0
  463

  Baba dhe bijë po përballen me akuzat e incestit pasi policia ka pohuar se ata kishin një fëmijë së bashku dhe po bënin plane për t’u martuar.
  Steven Walter Pladl, 42 vjeç, dhe e bija biologjike e tij Katie Rose Pladl, 20 vjeç, u arrestuan javën e kaluar në Knightdale, në Karolinën e Karolinës së Veriut. Ishte gruaja e Stiven ajo që i tha policisë se burri i saj shkonte me vajzën e tyre.

  Sipas të dhënave, Katie u adoptua jashtë shtetit pasi ajo u lind. Kur u kthye në moshën 18 vjeçare, ajo përdori mediat sociale për të gjetur nënën dhe babain e saj.

  Në gusht të vitit 2016, Katie shkoi të jetonte me prindërit e saj dhe dy fëmijët e tjerë në shtëpinë e tyre pranë Richmond, Virxhinia.

  Dëshmitë tregojnë se Steven dhe gruaja e tij u ndanë ligjërisht tre muaj më vonë pasi vajza e tyre e madhe jetonte me ta.

  Gruaja e Steven deklaroi se burri i saj flinte në dyshemenë e dhomës së gjumit të Katie pothuajse çdo natë.

  Gjithashtu bëri dhe deklaratën shokuese kur tha se vajza e saj ishte shtatzënë dhe se Steven ishte babai i fëmijës.

  Ky i fundit i kishte kërkuar dy fëmijëve të tjerë që ta quanin “mami” vajzën e tij.

  Gruaja e Steven pasi mësoi rreth shtatzënisë, e pyeti bashkëshortin e saj dhe ai e pranoi se foshnja ishte i tij dhe se po planifikonte të martohej me vajzën.

  Kjo e fundit postoi një foto Instagram ku deklaroi se ajo dhe Steven ishin martuar, edhe pse nuk mundeshin ligjërisht.
  Recent Posts

  Nëna bën deklaratën shokuese: Burri fle çdo natë me vajzën tonë dhe e ka lënë shtatëzënë Doktorët jua kanë fshehur këtë: Ja si ta shëroni Tiroiden naturalisht Mos dilni kurrë nga shtëpia pa bërë këtë gjë, do t’ju ecë mbarë
  Kush po vepron saktë? Ata që flenë në anën e djathtë apo ata në anën e majtë?
  Gruaja 44-vjeçare braktis burrin dhe fëmijët për një djalë 14 vite më të ri se ajo