December 6, 2023
Lajme

Nëna nxjerr në SHlTJE dy υ. αjzat adoIeshente: ‘Më merrini BËNl ç’të doni’

Një deklaratë e çuditshme ka ardhur nga një nënë beqare në lidhje me dy vajzat e saj.

Ajo është shprehur se vajzat e saj ia kanë bërë jetën shumë të vështirë, “Po kaloj një situatë stresuese, nuk i duroj dot më”.

Gruaja quhet Tammy e cila jeton në Uellsin e Ri Jugor , ajo është nëna e Hillary 14 dhe Sophie 16 vjeçare.

Tammy ka regjistruar video ku vajat e saj sillen keq dhe nuk e dëgjojnë aspak, këtë video ia ka dërguar një emisioni televiziv australian “A Current Affair”.

Ajo u kërkon ndihmë, “Merrini bëni ç’të doni, mbyllini diku, vetëm mbajini larg nga unë”, është shprehur ajo e mërzitur.

Videoja po bën xhiron e botës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *