/Nga Iindja e dytë me Eduartin, Arbana Osmani me probIeme te medha shendeti, RREZlKON jeten

Nga Iindja e dytë me Eduartin, Arbana Osmani me probIeme te medha shendeti, RREZlKON jeten

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë.

Mirëpo, pas lindjes së Diellit, duket se po përballet me një problem goxha serioz duke pasur rënie të flokëve dhe shenja te Alzheimer

Pasi është e afërt me ndjekësit ajo kërkoj mendimet e tyre në këtë aspekt duke dashur të marr këshilla nga të gjithë.

Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan, duke i dhënë këshilla nga më të ndryshmet duke i ardhur në ndihmë moderatores.