Ngjαrje e rëndë, bυrri dhunοn keq gruαn në pikën e karbυrantit

0
156

Një burrë është vendosur në kërkim nga policia pasi ka dhunuar brutalisht, pa asnjë arsye, një grua.

Mediat e huaja shkruajnë, se në një pikë karburanti në Los Angeles, është fiksuar momentin, kur burri ndalon para një gruaje dhe nis ta godasë.

Pamjet shfaqin fillimisht gruan, e cila është duke mbushur makinën me lëndë djegëse, ndërkohë, aty pranë afrohet një tjetër makinë.

Nga mjeti, del një burrë, i cili me ngadalë afrohet drejt gruas. Sapo i afrohet pranë, burri nis ta godasë atë në kokë e fytyrë, thotë policia.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.