December 6, 2023
Lajme

Ngjαrje trόnditëse/ N ëna shet të b. ijën 6-υj. eçαre ρër një palë atlete, b. υrri që e bΙen e pë..dh υnon në sγ të saj

Një 31-vjeçare në SHBA është dënuar me 23 vite burg, pasi akuzohet se shiti vajzën e saj 6-vjeçare tek një person që njohu online.

Daily Star raporton se Kylie Ruby Flores, me origjinë nga qyteti Spokane i Uashingtonit, ia shiti vajzën e saj të vogël një burri që takoi në faqen e takimeve Plenty of Fish, në këmbim të një shume parash me të cilat do blinte një palë atlete sportive origjinale. Po ashtu ajo i kërkoi burrit dhe një shtëpie për të qëndruar.

Por mizoria e nënës nuk mbaroi këtu, pasi para se burri të merrte vajzën, ajo e lejoi atë të filmonte veten duke e përdhunuar 6-vjeçaren.

Prokurorët thanë se burri i quajtur Trever Harder vendosi një kamerë në banesë për të regjistruar sulmin ndaj vajzës, ndërkohë këto pamje më pas ranë në dorë të autoriteteve duke shërbyer dhe në zbulimin e krimit të rëndë.

Harder është në pritje të dënimit pas pranimit të fajësisë, thanë zyrtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *