Ngjarje e cmendur në autostradën Tiranë-Durrës, ja cfare bejne nusja me dhenderin(VIDEO)

0
620

Ndodh në autostradën Tiranë-Durrës, ja cfare bejne nusja me dhenderin.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Edhe pse në kohë Covid-i shumë persona nuk i kanë ndalur planet e tyre për t’u martuar apo bërë dasmë.

Por diçka e tillë nuk ishte parë ndonjëherë, ku disa dasmorë kanë bllokuar autostradën Tiranë-Durrës, duke u bërë kështu pengesë për qarkullimin e mjeteve të tjera.

Nga pamjet ata duket se janë shumë të gëzuar dhe kanë ndaluar makinat dhe kanë dalë duke festuar dhe kërcyer në rrugë.

Shiko videon