Ngjarje e frikshme, shembet tavani i parkingut, humbin jetën tre persona (Video)

  0
  278

  Ky është momenti i tmerrshëm kur tavani i parkingut shembet dhe zë poshtë disa makina.

  Fatkeqësisht nga ky incident humbën jetën 3 persona.

  Dy anëtarë të një familje u shtypën për vdekje kur copat e mëdha të betonit përfunduan mbi veturën në të cilën ishin.

  Ndërkohë teksa policia nxirrte trupat e pajetë e dy bashkëshortëve gjetën pranë tyre edhe një foshnje e cila fatmirësisht ishte gjallë.

  Ngjarja e tmerrshme ndodhi në një qendrën tregtare në Changshu të Kinës