December 3, 2023
Lajme

Ngjarje e rëndë/ Ηυmb jetën 2-υjeçari, dyshohet se pasojë ishte mbidόza e hαshashit (Detajet)

Nicolo Feltrin, djali 2-vjeçar nga Longarone, i cili vdiq mbrëmjen e 28 korrikut në spitalin në Pieve di Cadore, vdiq nga një mbidozë me hashash.

Kjo u vërtetua nga autopsia e kryer nga mjeku ligjor Antonello Cirnelli, i caktuar nga Prokurori i Bellunos.

Nga analizat e flokëve janë gjetur gjurmë kokaine dhe heroine, por në trupin e fëmijës janë bërë analiza të tjera që janë zbardhur përfundimisht.

I vogli, ditën e 28 korrikut, i ishte besuar babait të tij Diego, një druvar 43-vjeçar, nën hetim për vrasje. Nëna e foshnjës ishte në punë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *