/Ngrihet në këmbë dhe e përqafon/ Ariut “shtang” keq turisten, shikoni reagimin e saj (Video)

Ngrihet në këmbë dhe e përqafon/ Ariut “shtang” keq turisten, shikoni reagimin e saj (Video)

Një grup turistësh në Meksikë janë përballur me një ari të zi, gjatë udhëtimit në një park ekologjik.

Ariu i ka prerë rrugën njërës prej grave, e cila arrin të ruajë qetësinë duke mos bërë asnjë lëvizje që mund ta frikësojë kafshën.

Dy burra filmojnë episodin e rrallë nga distanca dhe dëgjohen teksa thërrasin me zë të lartë për ta trembur ariun.

Por mesa duket kafsha kurioze do vetëm të luajë. Ndiqni pamjet:

Https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1284595846542168069&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fwww.korrieri.com.al%2F2020%2F07%2Fngrihet-ne-kembe-dhe-e-perqafon-ariut-shtang-keq-turisten-shikoni-reagimin-e-saj-video%2F&theme=light&widgetsVersion=9066bb2%3A1593540614199&width=550px