/Nis prap SHERl/ Arjan Konomi ‘bën për ujë të ftohtë’ Sindin, ajo i zbuIon sekretin e famiIjes: A eshte g ej Arjani?

Nis prap SHERl/ Arjan Konomi ‘bën për ujë të ftohtë’ Sindin, ajo i zbuIon sekretin e famiIjes: A eshte g ej Arjani?

D ebati i n.dezur ditën e djeshme në emisionin Për’Puthen mes opinionistit Arjan Konomi dhe Sindit, ka agr avuar edhe më tej në rrjetet sociale.

Arjani tha se Sindi është njeri f.als, pa ndjenja dhe ka çeku.ilibër nervor.

Sipas tij, djali që do e zgjedhë atë për partnere do të jetë shumë fat.k.eq. Opinionisti nuk i ka lënë t.h.umbat as në rrjete sociale, teksa ka ndarë një film të cilin ia përmendi Sindit në emision.

“Ju këshilloj të shihni një super film: “Gra në prag të një kri.ze nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, si përgjigje ndaj këtij th.umbi, Sindi ka publikuar një video me këngën “Nallane” të Flori Mumajesit.

“Sa keq u bone

dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee

gja kun tënd të kuq të zi e bannne

pse të dj eg për mu kaq shumë se di

po kush je ti

A thu ça bone

kur u bone ti me dhon leksione

më mirë ruje nerin e shpis tone, mos u merr me mu jo”, thuhet në këngë.

Gjithe keto dite Sindi eshte munduar me nenkuptime te zbuloje qe Arjan Konomi eshte g.ej