Nje cift po puthej brenda ne tren , ajo që ndodh poshtë tyre është epike

  0
  466

  Një video e një çifti që po putheshin me pasion në një urban të transportit publik është bërë virale në rrjet.
  Në fakt, nuk është puthja e çiftit ajo që ka tërhequr vëmendjen e dhjetëra pasagjerëve dhe mijëra përdoruesve në rrjetet sociale.
  Poshtë tyre, ndodhet një fëmijë i vogël, i cili teksa sheh çiftin duke u puthur, humbet fare në botën e tij.
  Ky detaj është bërë viral në rrjet dhe është komentuar gjërë e gjatë në media.
  Videoja më poshtë: