December 3, 2023
Lajme

Një gόl për Rey-an që tha se nuk bën për Seria A! Brόja shënon në Premier League për faneΙat e Chelsea (Video)

Chelsea arrin një fitore tjetër nën urdhërat e trajnerit të ri Graham Potter.

Ekipi londinez mposhti në javën e 10-të të Premier League Wolves me shifrat 3-0. Havertz dhe më pas Pulisic ishin ata që shënuan të parët.

Gjithashtu në fushën e lojës u aktivizua dhe Armando Broja, në minutën e 72’, i cili në minutën e 90’ gjeti golin e tretë të takimit me një realizim fantastik.

Kështu “Blutë” ngjiten në vendin e katërt në kampionat momentalisht, në kuotën e 16 pikëve.

Videon mund ta shikoni KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *