Nje muaj pas lindjes, Khloe Kardashian një mama seksi, ylli i KUWTK shfaqet më në formë se kurrë për herë të parë me vajzën

  0
  789

  Gati një muaj më parë, Khloe Kardashian lindi vajzën e saj True dhe që prej atij momenti, ajo ka kufizuar daljet e saj publike edhe pas skandalit të tradhtisë së të dashurit të saj, Tristian Thompson.

  Tight alright! Khloe flattered her figure in a clingy leggings and a tight tee shirt

  Megjithatë, duket se ylli i serialit “Keeping Up With The Kardashians” ka dalë nga ‘arresti’ i shtëpisë. Ajo ka dalë për një shëtitje në park me vajzën e saj dhe e shoqëruar nga dadoja, Khloe ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

  Kick it up! The starlet sported her signature Yeezy sneakers as she pushed around her nearly one-month-old daughter

  Peek-a-boo! The reality star peeked under the blanket to make sure that her pride and joy was perfect

  Pavarësisht se nuk është bërë asnjë muaj që nga momenti kur ka sjellë në jetë vajzën, duket se Khloe është rikthyer tek linjat e saj të kolme, për të cilat siç ka treguar edhe më parë, stërvitet shumë në palestër.

  Keeping calm: True was tucked inside of her baby carriage and a light blanket was placed over to shield her from the harsh sun