syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Një trυρ si i Xhensilës! Këngëtarja ‘leksion’ υajzave nga paΙεstra (VIDEO)

Xhensila duket për mrekulli pas hùmbjes së disa kileve. Xhensila Myrtezaj muajt e kàràntinës i ka shfrýtëzuar për t’u trànsfòrmuar tërësisht.

Këngëtarja ka arritur që përmes palestrës të arrijë linjat perfekte trupore, ndërsa ushtrimet nuk i ka ndàluar as tani.

Nëse doni disa pamje që t’ju motivojnë sot të ngríheni nga shtrati e të stërviteni, Xhensila Myrtezaj na i ka servirur gati.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa video në Instastory, ku tregon linjat e hatàshme që ka krijuar me stërvitjen e saj, dhe duket e mrekullueshme.

Barku i sheshtë, të pasmet dhe këmbët e tonifikuara bien në sy në pamjet e publikuara nga këngëtarja, e cila shfaqet e veshur me një pale streçe pas trupit.

Edhe pse ka arritur linja perfekte trupore pak kohë pas lindjes, Xhensila nuk ndalet.

Këngëtarja duket në formë shumë të mirë, me veshjen e ngushtë pas trupit, ndërsa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit.

Pak ditë më parë, Xhensila dhe Besi festuan 3-vj etorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre, fruti i së cilës është vogëlushja e tyre Ajka.

VIDEO KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *