/Një yll i vërtetë! Njihuni me vajzën e komandantit të UÇK-së që po “ç.mend” gjithë rrjetin (Foto)

Një yll i vërtetë! Njihuni me vajzën e komandantit të UÇK-së që po “ç.mend” gjithë rrjetin (Foto)

Donika Selimi është vajza e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit.

Donika është një vajzë mjaft e bukur dhe me linja trupore bo.mbastike që nuk ngurron t’i ekspozojë në “Instagram”.

Bukuroshja nga Drenica, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe gjithonë në qendër të vëmendjes nga mediat.