Njihuni me shtepine luksoze te Turit dhe Orindes (Foto)

  0
  294

  Orinda Huta perpara disa kohesh ka vendosur të tregojë jetën si bashkëshorte në shtëpinë e saj me Turin.Cifti pas dasmes eshte vendosur ne nje shtepi ne Kodren e Diellit, shtepi te cilen e kishim parë në setin e përgatitjes së saj për dasmën dhe ndoshta edhe në ndonjë postim Instagrami, por këtë herë hapësira moderne që Turi dhe Orinda e kanë arreduar sipas shijes së tyre, duket shumë më e ngrohtë.

  Orinda ka qene pjese e emisionit ‘Per dreke me mua’ rubrike e ‘Te dieles shqiptare’ dhe duke qene se sot dreka do te ofrohej ne shtepine e saj ne do tju tregojme disa ambjente te shtepise ku ajo dhe Turjan Hyska jetojne prej nje viti tashme.

  Duhet te themi qe nje detaj shume i bukur ishte edhe nje pusulle ne deren blu ne hyrje te shtepise ku shkruhej se ne ate shtepi kishte shume dashuri.

  Orinda tregoi se kujdesej shume dhe perpiqej qe ne te te mos mungonin asnjehere lulet apo gjelberimi, ajo na tregoi gjithashtu se ishte nje amvise shume e mire dhe se i pelqente shume te gatuante.