Njihuni me shtëpinë piramidë, kushton 3.1 milionë dollarë (FOTO)

  0
  379

  Kjo shtëpi luksoze me pamje mahnitëse përballë Oqeanit Paqësor dhe e ndërtuar si një piramidë kushton 3.1 milionë dollarë.
  Shtëpi formë e pazakontë është vendosur në majë të një kodre në Malibu të Kalifornisë dhe ka pamje mahnitëse të oqeanit.

  Rezidenca piramidale është e rrethuar nga kulla guri në formë dhjetëkëndëshi dhe gjithashtu ka pamje të jashtëzakonshme nga “dhoma e mbretëreshës”, e cila përmban një çati prej xhami.

  Në këtë dhomë gjithashtu gjendet një banjo me vaskë të madhe.
  Kjo shtëpi ka disa dhoma dhe një kopësht shumë të madh, i cili të ofron një pamje mahnitëse.