Njihuni me shtepite luksoze te vipave shqiptare

    0
    1303

    Të gjithëve na ka shkuar në mendje që të shohim nga afër shtëpitë e vipave tanë, si janë arreduar në ambientet e brendshme dhe në oborret e tyre gjigante apo pishinat që ata kanë afër shtëpive.

    Po të hedhim një sy nëpër rrjetet sociale, Facebook, Instagram do dallojmë qartë se shumë vipa shqiptarë jetojnë në luks të vërtetë dhe të kuruar me detajin më të vogël dhe me shumë kujdes që të lënë me gojë hapur.