Njihuni me vilen super luksoze te Besit ne Gjirin e Lalezit

  0
  510

  Bes Kallaku ka qenë pjesë e emisionit “E diela shqiptare”.

  Aktori i njohur i humorit ishte protagonist në rubrikën “Për drekë me mua”, ku personazhet VIP, gatuajnë për njëri-tjetrin, në shtëpitë e tyre.

  Aktori i humorit kishte zgjedhur të ftonte miqtë e tij VIP, Erion Isai, Arjola Shehu dhe dietologia Blerina Bombaj, në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në Gjirin e Lalëzit.

  Një vilë dykatëshe, e rrethuar nga një oborr ku mbizotëron gjelbërimi dhe me një verandë ku ishte vendosur tavolina e ngrënies.