syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Noizy ḳércénon këngëtarin serb pas ftesës nga Bashkia e Korçës: Anulojeni ose do të…

Ftesa e Goran Bregovic në festën e birrës në Korçë ka nxitur reagime të shumta në radhën e artistëve shqiptarë.

I fundit që ka reaguar i rev oltuar e madje ka kër cën uar se do të dhunojë këngëtarin serb është reperi i njohur, Noizy.

Përmes disa postimeve në Instagram ai shprehet se Goran Bregovic nuk e njeh askush në Korçë dhe nuk ka pse të jetë i ftuar.

Po ashtu ai shkruan se nëse nuk anulohet ftesa, ai do të nxisë fansat e tij, që ta go d asin me shishe birre në kokë.

Noizy shprehet se në Shqipëri ndodhet edhe Dua Lipa, kështu që organizatorët e festivalit mund të ftojnë atë nëse duan një artist me famë botërore.

“Bashkia e Korçës çne ai këngëtar për festën e birrës? Kush e njeh atë në Korçë?

Anulojeni. ‘Cancel atë’ ose unë do nxis fansat. Ashtu siç nxiti ai në lu f tën e Kosovës. Shishe birra kokës.

Çuna e dini vetë ju. Shishet plot jo bosh, se desh harrova. Dua Lipa është këtej. Plus e njeh gjithë bota…

Thirreni atë”, shkruan Noizy në disa postime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *