Nomentet më të sikletshme të yjeve botërorë qe nuk i keni pare

    0
    433

    Edhe yjet e famshëm nuk e kanë gjithmonë të lehtë të dalin përpara kamerësMund të ndodh që në një moment era të fryjë, dhe papritur zbulon më shumë se ç’duhet.Kjo u ka ndodhru shumë prej këngëtareve të famshme në tapetin e kuq, të cilat ndonëse janë munduar të veprojnë në shpejtësi, nuk kanë mundur t’i ikin blicit të paparacit.
    MetDaan ka sjell së fundmi një kolazh me fotografi interesante, pikërisht me momentet më të sikletshme të yjeve.