/Nuk do ta njihni: Brun dhe me flokë të gjata, Blendi Fevziun mbi 30 vite më parë s’keni për ta njohur

Nuk do ta njihni: Brun dhe me flokë të gjata, Blendi Fevziun mbi 30 vite më parë s’keni për ta njohur

Gazetari i njohur i emisionit shumë të ndjekur “Opinion”, Blendi Fevziu është padyshim një ndër personazhet

më të dashur për publikun shqiptar i cili përherë përflitet në media.

Blendi është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale ku ndanë me fansat e tij foto dhe video

nga pushimet e ndryshme nëpër botë, por edhe momente familjare.

Gazetari i njohur është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të njëjtin vend si në 1987.

Blendi shihet shumë i ri në moshë teksa ka veshur një xhup të zi edhe xhinse, ndërkohë që në sy kanë rënë fokët e tij të gjatë dhe brun.

Ndërsa këtë foto e ka krahasuar me një imazh të shkëputur nga ditët e sotme.