/Nuk do ta njihni me,Getoari qethet zero, tani as Marina nuk do e njohë

Nuk do ta njihni me,Getoari qethet zero, tani as Marina nuk do e njohë

Reperi i suksesshëm dhe shumë i komentuar në media, Getoar Selimi gjithnjë ka rënë në sy për pamjen e kururar dhe të veçantë. Mirëpo sot Getoari ka bërë një ndryshim drastik që i ka lënë fansat të habitur.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, Geti është shfaqur i qethur zero dhe shkruan “refresh”.

Fansat menjëherë kanë nisur të komentojnë opinionet e tyre, disave u pëlqen ky look i reperit e disave i pëlqen më shumë Geti me flokë.Ndërsa ne jemi kuriozë si ka reaguar Marina kur e ka parë bashkëshortin me këtë pamje.