/Nuk fshihen më, Arbana Osmani publikon foto nga fundjava me të dashurin

Nuk fshihen më, Arbana Osmani publikon foto nga fundjava me të dashurin

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen e mundshme me regjisorin Eduart Grishaj.

Asnjëri prej të dyve nuk ka pohuar të jenë në një lidhje dashurie, por as e kanë mohuar këtë gjë.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shfaqet duke luajtur tenis së bashku me Grishaj dhe miq të tjerë të saj.

Mesa duket moderatorja po kalon momente të bukura nën shoqërinë e partnerit të saj të ri.