/Nuk i deI e k eqja! Pasi u tha se TRADHETOl burrin Rudina Dembacaj th umbon hapur Agron Llakajn

Nuk i deI e k eqja! Pasi u tha se TRADHETOl burrin Rudina Dembacaj th umbon hapur Agron Llakajn

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ishte e ftuara e kësaj jave e në emisionin “Lart e Poshtë”.

Gjatë një loje të zhvilluar në studio, Rudina është pyetur se nëse do të kishte një emision të quajtur “Dyshat”, me cilin nga binjakët Veshaj do të bashkëpunonte.

“Unë kam këmbëngulur që Romeo të jetë pjesë e Al-Pazar sepse Agron Llakaj ishte shumë skeptic dhe nuk e donte. Dhe sigurisht që me Romeon sepse Donaldin e njoh më pak! Por ata janë të dy çuna të jashtëzakonshëm!”

Më tej, e pyetur se pse aktorja nuk është ftuar për intervistë në emisionin veror të çunave, “Treshat”, Rudina u shpreh: “Po nuk e di, ndoshta kur t’i h.eqi Llakaj nga puna!”.

Rudina dhe binjkët kanë qënë kolegë në emisonin e humorit Al-Pazar të drejtuar nga aktori Agron Llakaj.