/Nuk i hapi rrugën, këngëtarja shqiptare zbret nga makina dhe rréh me grųshte qytetarin

Nuk i hapi rrugën, këngëtarja shqiptare zbret nga makina dhe rréh me grųshte qytetarin

Kengetarja e njohur kosovare Kallashi, njihet për format e saj bombastike. Ajo posedon një trup të tonifikuar, të cilin shumë vajza të reja ia ka lakminë, shkruan infokosova.

Ajo njihet edhe për zemrën e saj të bardhë që te paktë persona mundesh me gjet sot, por “ndryshe” është nëse vetëm ia prish qefin.

Në një intervistë, Kallashi ka treguar një nga të fshehtat e saj. Ajo tregon një ngjarje në rrugë, se si e ka qelluar një qytetar, vetëm pse nuk ia ka liruar rrugën. Ajo ka dale nga makina dhe e ka rr.ahutr me grushte. Ec e guxo kapu me Kallashin.