Lajme

Nuk ia beri Sοros por…! Pas non grata! Sali Berishes po i vjen bοmba, ja cdo i dale pas dy muαjsh

Kreshnik Spahiu, ka reaguar pas vendimit të SHBA për të shpallur ‘non grata’ Sali Berishën dhe familjen e tij.

Spahiu paralajmëron të tjera fakte nga SHBA, ku pas dy muajsh sipas tij, Berishës do ti publikohet dosja.

“Mos i besoni përrallat me SOROS. Vendimi për shpalljen Non-Grata të familjes Berisha u mor në dhjetor 2018 nga qeveria republikane e Trump, njeriu më anti-soros në planet.

Demokratët amerikanë thjesht bën publike vendimin e republikanëve.

Duroni dy muaj, në publikimin e dosjes”, shkruan Kreshnik Spahiu.