Nuk keni për ta njohur:SHlHNl si dukej Orinda Huta 25 vite më parë

0
239

Këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptar, Orinda Huta, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku ka ndarë së fundmi një foto shumë të vjetër.

Ajo shfaqet në moshë të vogël, me flokët të prerë shkurt dhe me baluke, pamje që e bën të duket si djalë.

“Aty tek 25 vjet më parë”, shkruan Orinda krahas postimit ku me siguri askush s’e ka njohur në pamje të parë.