/Nusja del në valle, e PAPRlTURA qe ndodhi në dasmën më të bukur shqiptare (video)

Nusja del në valle, e PAPRlTURA qe ndodhi në dasmën më të bukur shqiptare (video)

Kjo dasmë shqiptare është shndërruar në një hit në internet. Momentet emocionuese shfaqin çiftin nën ritmet e “Vallës së Rugoves”.

Por sapo nis muzika ndodh diçka e papritur…, shkruan ShkodraNews.

Dhëndri surprizon nusen duke i kënduar një tekst të dedikuar.

Të pranishmit duket shumë të emocionuar dhe nusja po ashtu e djeg dasmën e saj.

Në rrjet kjo është cilësuar nga komentuesit si një nga dasmat më të bukura në të gjitha trevat shqiptare.

Momentet e kësaj dasme janë vërtet emocionuese dhe video është parë mijëra herë në YouTube.

A ju pëlqeu kjo dasmë? Po gjesti i dhëndrit? /ShkodraNews

https://youtu.be/Q1IY_g3ucSo