/Olsa merr vendimin për Julianin, a do të rikthehet më ai në Përputhen?!

Olsa merr vendimin për Julianin, a do të rikthehet më ai në Përputhen?!

Pas debatit te forte mes Julit dhe Sindit, te dy ata u pezulluan nga “Përputhen”. Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që reveltoi keq konkurrenten.

Autorja e programit, Olsa Muhameti ka zbuluar se Juli do të rikthehet sërish ditën e nesërme. Ajo ka publikuar një video pranë tij në Instastory.

“Sapo ka mbaruar biseda me djalin më të përfolur të momentit, Julin. Juli kthehet nesër në program, por do të themi ndonjë gjë nesër?”, shprehet Olsa.

“Sot asgjë, nesër pak, të dielën do i themi të gjitha”, i përgjigjet konkurrenti.