/Olsi Bylyku zbulon detajet nga festa madhështore e ditëlindjes, gjithçka e organizuar nga partnerja

Olsi Bylyku zbulon detajet nga festa madhështore e ditëlindjes, gjithçka e organizuar nga partnerja

Olsi Bylyku festoi pak ditë më parë 21-vjetorin e lindjes, por vendosi që festimet të mos i bënte publike deri sot. Përveçse u emocionua nga familja e tij, aktori i humorit është suprizuar edhe nga miqtë e tij më të afërt. Ka qenë partnerja e Olsit ajo që ka organizuar një festë të madhe për të, bashkë me gjithë shoqërinë e 21-vjeçarit.

Olsi Bylyku festoi pak ditë më parë 21-vjetorin e lindjes, por vendosi që festimet të mos i bënte publike deri sot. Përveçse u emocionua nga familja e tij, aktori i humorit është suprizuar edhe nga miqtë e tij më të afërt. Ka qenë partnerja e Olsit ajo që ka organizuar një festë të madhe për të, bashkë me gjithë shoqërinë e 21-vjeçarit.

Siç duket surpriza e organizuar nga njerëzit më të rëndësishëm për të e ka emocionuar shumë aktorin. Përtej skeçeve dhe humorit, Olsi ka kaluar një ditëlindje magjike./revistawho