Olsi tregon i përIotur: Nuk fle dot në atë dhomë, telefonata e fundit me mamanë e Rezartës

  0
  370

  Në dhjetor të vitit që lamë pas tr onditi mbarë opinionin publik historia e Rezartës dhe Olsit, çifti që u gjetën pa nd jenja në dhomën e tyre të gjumit vetëm pak ditë pas martesës.

  Rezarta hu mbi j etën ndërsa Olsi arriti të shpëtonte duke treguar kështu edhe si ndodhi ngjarja.

  Olsi tregoi se shkak i kësaj ngjarje ishte bërë mangalli që kishin ndezur në dhomë për t’u ngrohur i cili shkaktoi he, lmimin e çiftit.

  I riu ishte i ftuar sot në emisionin “Shqipëria live”, ku me Iot në sy tregoi se nuk fle dot në dhomën e gjumit që pas ndarjes.

  “Atë e kam dashur shumë, shumë! Përkohësisht do qëndroj në Shqipëri, pastaj të shikoj.

  Asnjë natë nuk kam fjetur tek dhoma e gjumit që nga ajo natë, nuk më bën zemra.

  Unazën e Rezartës e mbaj gjithmonë me vete”, u shpreh Olsi dhe tregoi se me mamanë e Rezartës ka folur natën e ndërrimit të viteve.

  “Komunikimi ishte normal.

  E mora për ta uruar.

  Më foli tamam, e urova, më uroi”, tregoi Olsi.