Oriola Marashi do ju “shkatërrojë” me foton e fundit

  0
  481

  Modelaja më e përfolur e momentit është rikthyer me një foto vrastare.

  Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila nuk e ka në plan të ndalë provokimet.

  E veshur me bikini pink dhe me format trupore provokuese Orjola është treguar moskokçarëse ndaj fjalëve që qarkullojnë për të.

  Tashme jemi mesuar me Oriolan qe sa here provokon  me fotot e saj,terheq vemendjen e publikut ne vecanti te atij mashkull.