Oriola Marashi i vë flakën rrjetit, publikon foton ku i duken thithkat (FOTO)

  0
  364

  Oriola Marashi është një nga modelet më të famshme në Shqipëri.
  Që pas futjes së saj në grupin OTR, ku modelja synon tashmë tregun muzikor fama e saj veç rritet.

  Kjo edhe për shkak se Oriola i mban fansat e saj të karikuar gjatë gjithë kohës me foto provokuese. Të njëjtën gjë ka bërë edhe sot.

  Modelja ka publikuar një foto ku shihet pa make up dhe me një bluzë të tejdukshme ku i shihen edhe thithkat.
  Epo është Oriola ajo, i tolerohen këto gjëra.

  (F.M/Shqipëriaime.info)