Oriola Marashit i ndodh nje incident ne koncert pasi shkoi me bluze pa pantallona

  0
  408

  Oriola Marashi ndodhej mbrëmjen e djeshme në koncertin e mbajtur në sheshin Skënderbej ku performuan shumë artistë të njohur shqiptarë.

  Modelja e shumë komentuar në media e rrjete sociale shfaqej e veshur me vetëm një fustan, foto që bëri xhiron në rrjet.

  Pak më vonë Oriola ka postuar një foto ku tregon edhe incidentin që i ka ndodhur.

  “Kur ta lan mami fustanin në lavatriçe dhe të bëhet bluze”, shkruan Oriola në foton ku si gjithmonë duket super seksi.

  Ndërkohë kujtojmë që edhe Oriola po punon që së shpejti të publikojë videoklipin e saj të parë.