/Ornela Muti nuk pranon të pIaket, edhe pse 65 vjeç duket më SEKSl se kurrë

Ornela Muti nuk pranon të pIaket, edhe pse 65 vjeç duket më SEKSl se kurrë

Ikona e bukurisë italiane Ornela Muti njihet ndryshe edhe si legjenda e Hollywood-it, ku për vite me rradhë në ka mbajtur të mbërthyer pas ekranit me filmat e saj.

Kanë kaluar shumë vite nga shkëlqimi i saj në televizon dhe Ornela vazhdon të ruajë ende bukurinë e saj. Tashmë në moshën 65 vjeç aktorja shihet më në formë se kurrë dhe ëmbëlsia e saj nuk është vyshkur aspak me kalimin e viteve.

Mjafton të hyjmë në profilin e saj “Instagram” dhe shohim se Ornela vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të Italisë.

Ne foton e fundit që ka postuar, ajo duket si një adoleshente.

Për më shumë ndiqni fotot e mëposhtme: