/Pa Pa Fare“Më iku prej…”, Genardi tregon si i iku e dashura pas 4 vitesh lidhje, tha qe

Pa Pa Fare“Më iku prej…”, Genardi tregon si i iku e dashura pas 4 vitesh lidhje, tha qe

Genard Hajdini një djalë mjaf i shkolluar dhe i shkathët ka zgjedhur që të bëjë famë përmes videove që ai hedh shpesh në “Instagram”.

Deklaratat e humori i tij bëhen shpejt virale nëpër rrjetet sociale dhe shpesh kthehet edhe në meme.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Ora Verore” në RTV Ora.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për jetën e tij personale. Genardi është shprehur se nuk është në një lidhje dashurie prej 3 vitesh dhe tani për tani ka vetëm të motrën.

Gazetari: A ke t’i një jetë personale dhe kur ke planifikuar për të patur një familje se nuk do rrish gjithmonë me Sonidën (motrën).

Genard Hajdini: Laj thaj motrën kam. Tashi për tashi, po një grua duhet, nje danoçe, një trime një garipe.

Gazetaria: Kur ka qenë lidhja e fundit që ke pasur?

Genard Hajdini Para 3 vitesh. Ishim në një marrëdhënie 4-5 vjeçare, nuk u puqën disa gjëra kështu që na rrëshkiti nga duart, na iku prej shalësh.