syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Pak para se të niste koncertin, këngëtarit të njohur shqiptar i ndodh e ραpritura (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni ka anuluar mbrëmjen e djeshme koncertin e tij në Ferizaj. Shkak për këtë është bërë policia.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, me anë të një postimi në rrjete sociale. Ai iu ka kërkuar falje fansave, duke thënë se nuk ka qenë faji i tyre.

“Ferizaj, kërkojmë falje për sonte. Faji nuk ka qenë i yni. Policia dhe Inspektorati na ndaluan koncertin.

Shihemi shumë shpejt”, ka shkruar Don Xhoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *