December 6, 2023
Lajme

PAMJE/ E rëndë në Klos, υritet me αrmë zjarri një ρerson, raportohet për disa të ρΙagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Klos.

Mësohet se pas të shtënave me armë, një person ka mbetur i vdekur ndërsa disa të tjerë janë plagosur.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë njerëz të shumtë në zonë dhe viktimën të mbuluar me batanije në trotuar.

VIJON…

Klos Te Vrare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *