/Pamje të rënda, prezantuesja e Tv të njohur grek shembet në tokë në transmetim live

Pamje të rënda, prezantuesja e Tv të njohur grek shembet në tokë në transmetim live

Një incident i rëndë i ka ndodhur gjatë emisionit të mëngjesit në televizionin grek ANT1 ku prezantuesja Konstantina Klokotara ka rene pertoke pa ndjenja.

Ajo u ndje keq dhe humbi ndjenjat duke u rrëzuar në tokë teksa ishte në transmetim live.

Gjithçka u filmua nga kamerat teksa bashkëprezantuesit e tjerë nxituan menjëherë të ndihmonin kolegen e tyre.

Me pas koleget e saj kane njoftuar se çdo gjë është ne kontroll dhe se gjendja e saj shendetesore është stabilizuar dhe është shume mire.