PAMJET E RRALLA: BRENDA SHTËPISË LUKSOZE TË ARDIT GJEBREAS…(FOTO)

  0
  401

  Moderatori i njohur shfaq sa më pak detaje në fotografi apo video të postuara në rrjete sociale. Sepse kur vjen çështja tek shtëpia, Ardit Gjebrea gjithmonë tregohet i rezervuar. Edhe për festa nuk mund të ishte ndryshe.

  Por, mirë që Joni ka ardhur në Tiranë dhe përmes “story” të postuara në profilin e tij në Instagram, na ka treguar më shumë nga shtëpia e familjes Gjebrea.

  Pema e zbukuruar me kujdes, si edhe shandani klasik, padyshim morën gjithë vëmendjen tonë. Objekte që, me siguri reflektojnë shijen e zonjës së shtëpisë.

  Joni dhe Anna kanë zgjedhur të kalojnë ditën së bashku. Si fillim një fotografi në shtëpi dhe më pas janë nisur jashtë.