Lajme

Parαtë po ZHDUKESHlN nga shtëpia, çίfti vendos kαmerat. TR0NDITEN nga ajo që shοhin…

Një grua në Britaninë e Madhe ka publikuar disa pamje të kapura nga kamerat e sigurisë,

ku sipas saj një shoqe e saj, të cilën ajo madje e llogariste si më të mirat, po i vidhte paratë nga shtëpia.

Madje, siç shkruajnë mediat britanike, ajo është kapur edhe duke i hedhur një sy portofolit të djalit të saj 8-vjeçar, u takua me

Tanya Sellars në vitin 2013, kur ajo kërkoi dikë të kujdesej për djalin e saj 2-vjeçar Ewan.

Dyshja u bënë mikesha të mira dhe Samantha madje i besoi asaj edhe çelësin e shtëpisë.

Bëni këtë para se të shkoni në shtrat dhe digjni 1 kg yndyrë gjat.

Kështu, ata vendosën të instalojnë kamera brenda shtëpisë së tyre, ku edhe u zbulua e vërteta. VIDEO