/“Pas 25 Prillit LSi-ja do të zhduket”/ Qytetarët shpěrthejnë kundër Metës: Ik o IIumi i Shqipërisë se ke vràrë e ke prerë!

“Pas 25 Prillit LSi-ja do të zhduket”/ Qytetarët shpěrthejnë kundër Metës: Ik o IIumi i Shqipërisë se ke vràrë e ke prerë!

Në deklaratat për shtyp presidenti Ilir Meta është shfaqur mjaft i tensionuar ditët e fundit.

Në fjalën e tij u bën thirrje qytetarët të për të mprehur sfurqet dhe për të vepruar.

Ndërkohë në daljen e tij të fundit për media, ku videoja është postuar në rrjetet sociale të presidentit ka patur shumë reagime.

Së fundmi qytetarët kanë shpërthyer në akuza të forta ndaj presidentit Ilir Meta. Sipas tyre,

Meta është nxitësi i trazirave të përgjakura në vend dhe komentet negative kanë ‘mbërthyer’ rrjetet sociale të Metës.