/Pas AKSlDENTlT të djeshëm përIot vajza/ Pse të mori zoti ty, të më kishte marrë mua, o e mira e motrës

Pas AKSlDENTlT të djeshëm përIot vajza/ Pse të mori zoti ty, të më kishte marrë mua, o e mira e motrës

Një aksi.dent i rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në Kamëz, ku për pasojë humbi jetën një 22-vjeçare.

Makina Smart e cila drejtohej nga Deni Doku u përplas me një Benz, ku për pasojë humbi jetën pasagjerja, shoqe me shoferen.

Ditën e sotme Doku ka postuar një sërë mesazesh për shoqen e saj Alidën e cila tashmë nuk jeton më.

Ajo shkruan:

“Jeta është shumë e padrejtë! Nuk e kuptoj pse unë duhet te shpëtoja dhe jo ti.

Të dua fort dhe do takohemi zemer ta premtoj. Nqs do bëj dicka do e bëj për ty.