/Pas shumë VlTESH dalin fotot, NJlHUNl me gruan superyII të Genës

Pas shumë VlTESH dalin fotot, NJlHUNl me gruan superyII të Genës

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Gena ka nisur pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Lorenën. Çifti po shijojnë bukuritë e vendeve aziatike.

Pas pushimeve në Singapor, Gena dhe Lorena ndodhen tani në ishullin Phuket në Tajlandë.

Si rrallë herë, Gena ka publikuar foto e video nga këto pushime ku në postimin e fundit shfaqet edhe në një moment privat.

Çifti duken shumë të dashuruar teksa kanë shkëmbyer një puthje para kamerës.

Gena dhe Lorena janë njohur 10 vite më parë në një lokal ku këngëtari po performonte.