Lajme

Pasi doli MeIisa, Andit i ndodh e păpritura, poIicia i mbyII lokalin, brenda i gjejne…(Foto)

Pasi zh gënjeu shumë fansa dhe doli keq në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se Andit i kanë mby llur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë kr i m i’ dhe sipas një dës hmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhurma e shkaktuar nga lokali në lagje mund të jetë bërë problem për m bylljen, pasi dhe patrulla e policisë qarkullonte shpesh në zonë.