/Pasi fitoi kampionatin, djali i manjatit të medias shqiptare merr dhuratën speciale nga Ronaldo

Pasi fitoi kampionatin, djali i manjatit të medias shqiptare merr dhuratën speciale nga Ronaldo

Fatmir Hysenbelliu është një nga djemtë më të pasur në Shqipëri.

Djali i manjatit të medias është kthyer në një nga personazhet që diskutohet më shumë në shtyp.

Shpesh herë Fatmir Hysenbelliu tërheq vëmendjen për shkak të jetës luksoze që bën dhe për lidhjet e ndryshme të dashurisë që ka pasur me femrat e njohura të showbizit.

Mirëpo, rreth një orë më parë, Fatmiri ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet me bluzën e Chritiano Ronaldos të firmosur prej tij.

‘Juventusi Kampioni i Italisë për 37 herë’, shkruan Hysenbelliu.

Kujtojmë që para dy ditësh, ekipi i Juventusit u shpall kampion Italie për të tetën herë radhazi.